Reference - Řekli o barech Justincase

Bary Justincase se nám osvědčily zejména proto, že jsou to skutečně mobilní bary a vyhovují profesionálům. Mám tím  na mysli naše barmany z Cloud9, ale i ostatní, kteří s nimi přišli do styku na námi organizovaných cateringových akcích. Nedají se srovnat s používáním klasických cateringových stolů, nebo rádoby barových nástaveb, které jsme používali na akce dříve. Líbí se nám design, možnost brandingu je vynikající, stejně jako variabilní nasvícení. Vypadají moderně, tudíž se hodí ke konceptům všech našich provozoven. 

Štěpán Dvořák, Hotel Hilton

Pro náš nový produkt jsme hledali mobilní bar, který by byl lehký, skladný a hlavně splňoval vysoké požadavky na design. Bar Justincase nás nadchl na první pohled svou ultra moderní podobou. Velmi oceňujeme snadno měnitelný branding a podsvícení, které působí přitažlivě obzvláště v barech a na akcích typu Sensation White, kde jsme bar poprvé vyzkoušeli.

Zuzana Bečková, Pivovary Staropramen a.s., 

Bary Justincase se nám osvědčily svým designem, praktičností a lehkou manipulací. Pro barmany samotné je tento produkt více než uživatelsky přátelský. Za investované peníze jsme od výrobku jako takového, dostali mnohem více, než jsme očekávali. Poměr kvalita a cena tedy předčil naše očekávání.

Petr Vančura, Vixen Czech republic

Složení naší společnosti fresh element je převážně dámské a tak velmi oceňujeme váhu baru a zejména design, který je velmi čistý a lze jej velmi jednoduše modifikovat a přizpůsobit tak bar pro různá prostředí. 

 Nicola Horáková, fresh element s.r.o.

Bary Justincase znám a nebojím se o nich mluvit jako o nejlepších mobilních barech na našem trhu. Jsou lehké, skladné, snadno stavitelné, variabilní a přitom skvěle designované. Dají se použít na jakýkoliv druh eventu, dokonce je někdy využíváme i jako mobilní DJ pult, což je pro náš druh akcí velké plus. Díky tomuto skvělému systému jsme schopni do několika málo minut od příjezdu na lokaci prodávat náš skvělý drink a poskytovat dokonalý servis, včetně případné hudební produkce.

Pavel Starka, Rémy Cointreau Czech Republic

Bary Justincase využívají mj. tito naši klienti: Bohemia Sekt, Brown-Forman, Café Reserva, Česká barmanská asociace, Dallmayr, Diageo, Global Spirits, Palírna u Zeleného stromu, Hotel Hilton Prague, Imperator, Jan Becher Pernod Ricard, Julius Meinl Coffee, Karloff, Kofola, Maspex, O2 Aréna, Pivovary Staropramen, Plzeňský Prazdroj, Rémy Cointreau, Stock Plzeň - Božkov, St. Nicolaus – Trade Slovensko, Ultra Premium Brands, hotelové školy, restaurace a další.

Autorem konceptu Justincase je rakouský designér René Chavanne.

Bary Justincase získaly mnoho ocenění, mimo jiné ceny Adolf Loos Design Award nebo Red Dot Award.